Opinie klientów

Zaufali nam

Usługa wykonania płyty fundamentowej w wersji Standard została wykonana bez większych zastrzeżeń. Zalety: Fachowe doradztwo, przystępne ceny, kompleksowość. Wady: Słaby przepływ informacji, duże obłożenie pracą pracowników firmy, co przełożyło się na opóźnienia w fazie projektowej.

Rusłan O.

Zleciłem wykonanie płyty fundamentowej 284m2. Zgodziłem się na zastosowanie prętów kompozytowych i fibrobetonu. Uzyskałem dzięki temu cenę około 30.000zł niższą od proponowanej przez inne firmy budowlane. Jestem zadowolony, prace przebiegły bez większych trudności. Budowa posprzątana i rozliczona.

Andrzej K.

Rozmowy przebiegły rzeczowo. Byłam wysłuchana a potrzeby moje zidentyfikowane w sposób w pełni mnie satysfakcjonujący. Ze słuchania ze zrozumieniem 6 z plusem. Podobało mi się że firma sprawdziła teren w którym ma być wykonana praca a nie polegała na czysto teoretycznym mniemaniu, które mogło się skończyć fiaskiem w newralgicznym momencie. Wykazali się też rzeczowym doradztwem a argumenty podane w sposób klarowny i zrozumiały skłoniły mnie do modyfikacji potrzeby, a co za tym idzie zlecenia – patrzyli na problem jakby z mojej strony – to rzadkie Firma godna polecenia.

Izabella S.

Zleciłem tej firmie realizacje wykonanie stropu żelbetowego. Jestem zadowolony z profesjonalnego podejścia, jakości obsługi, ceny, czasu realizacji jak i wykonanej pracy, a także z zaproponowanej przez tą firmę technologi. Polecam.

Daminam C.

Współpraca z firmą przebiegła wzorowo. Projekt płyty wykonany czytelnie i terminowo. Kontakt, w naszym przypadku z Panem Adamem Małeckim, bardzo dobry. Polecamy wszystkim.

Paweł D.

Polecam wszystkim zainteresowanym… Pan Adam Małecki – Pełen profesjonalizm, duża wiedza i wysoki poziom kultury osobistej. Dobra komunikacja, szybkość i skuteczność działania… Pozdrawiam. Paweł Kozłowski z Kalisza.

Paweł K.

Korzystamy z pomocy tej firmy przy konsultacjach o wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań w budownictwie. Zakres wiedzy specjalistów tej firmy jest bardzo duży i cenny. Dziękujemy i polecamy.

Artur S.