FibroTech 

Construction Group

FibroTech Construction Group jest zrzeszeniem firm rozpowszechniających technologię włóknobetonu na rynku polskim i europejskim.

Czym się zajmujemy?

FibroTech Engineering

Realizacja projektów wdrażających nasze produkty i pomysły

FibroTech Dystrybucja

Dystrybucja materiałów oraz ciętego i pakowanego przez nas włókna bazaltowego

Fibrotech Budownictwo

Rekrutacja firm budowlanych, sieć partnerów i program „Solidna ekipa”.

O nas

FibroTech Construction Group jest zrzeszeniem firm rozpowszechniających technologię włóknobetonu na rynku polskim i europejskim. Nasze doświadczenia z włóknami i produktami o nich opartymi sięgają 2011 roku. Zespół FibroTech Construction Group stanowią doświadczeni technolodzy, projektanci oraz kierownicy realizacji, prowadzeni przez zaangażowany zespół mogący pochwalić się osiągnięciami w innych dziedzinach gospodarki. Dzielimy się na trzy działy: FibroTech Engineering, FibroTech Dystrybucja oraz FibroTech Budownictwo

Trójpodział naszej oferty wychodzi naprzeciw oczekiwaniom różnych klientów: budownictwa jednorodzinnego, budownictwa deweloperskiego i przemysłowego, budownictwa specjalistycznego (np. hydrotechnicznego), a także Partnerów Dystrybucyjnych i Wykonawczych zainteresowanych profitami wynikającymi ze współpracy z FTCG. Umożliwia nam prowadzenie klarownej polityki sprzedaży i świadczenia usług oraz rozłożenie odpowiedzialności z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

Nasze działy:

9

FibroTech Engineering

Dział odpowiedzialny za realizację projektów wdrażających nasze produkty i pomysły oraz za szukanie nowych rozwiązań przedstawianych nam problemów. Gałąź ta odpowiada za współpracę z laboratoriami i ośrodkami naukowymi. Ten segment zawiera też największe aktywo naszej firmy: wiedzę, jak zastosować zbrojenia rozproszone i kompozytowe w celu uzyskania wysokiej jakości oraz jak najniższej ceny, przy jednoczesnym przyspieszeniu procesu realizacji przedsięwzięcia.

9

FibroTech Dystrybucja

W tym segmencie skupiona jest dystrybucja materiałów naszych partnerów oraz ciętego i pakowanego przez nas włókna bazaltowego. W skład oferty wchodzą włókna wielu typów i gatunków, pręty zbrojeniowe wykonane z kompozytu włókna szklanego lub bazaltowego i żywic najwyższej jakości, kruszyw z wchodzących w skład naszych zasobów kopalń oraz szereg produktów, dla których włókno jest półproduktem np. zaprawy naprawcze do betonu z włóknem bazaltowym.

9

FibroTech Budownictwo

Największym wyzwaniem obecnego rynku budowlanego jest pozyskanie sprawdzonej i wykwalifikowanej kadry budowlanej. W ramach programu Partnerskiego „Solidna Ekipa” zajmujemy się rekrutacją firm budowlanych z potrzebnym nam potencjałem. Dzięki sieci Partnerów możemy zagwarantować atrakcyjną cenę realizacji, doświadczonych wykonawców i najwyższą jakość świadczonych usług. Partnerom wykonawczym możemy zagwarantować natomiast szybsze zrealizowanie kontraktu, przy zachowaniu tej samej lub wyższej rentowności przedsięwzięcia.

lat doświadczenia

realizacji

„Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na poszukiwaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu”

Marcel Prosut, pisarz, publicysta, 1871 – 1922 Paryż

Kontakt

4 + 4 =

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Wiem, że przysługuje mi prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania.

FibroTech Engineering sp. z o.o.

ul. Racławicka 15/19 53-149 Wrocław

+48 71 727 76 23

biuro@fibrotech.pl

U

NIP: 8992842372 REGON: 369672587, KRS: 0000722839